Přejít na obsah

Školní rok 2022-2023

Zakončení školy - 9. třída

vloženo 3. červenec 2023

30. června proběhlo slavnnostní vyřazení žáků deváté třídy v sále obecního úřadu.

Školní olympiáda

vloženo 28. červen 2023

28. 6. 2023 proběhla školní olympiáda, které se zúčastnily děti ze všech tříd i z mateřské školy.

Setkání s odborníky

vloženo 25. červen 2023

 Během tohoto školního roku nás a deváťáky navštívil dvakrát pan JUDr. Martin Vychopeň a čtyřikrát finanční poradce pan Ing. Martin Donát. S panem právníkem jsme se během prvního setkání seznámili s tím, co je to právo. Svoji druhou návštěvu u nás věnoval našim dotazům a případům, které ve své právnické praxi řešil.  celý článek »

Turnaj v malé kopané

vloženo 21. červen 2023

Dne 20. 6. 2023 se naše škola účastnila turnaje v malé kopané. Chlapci skončili na 4. místě. Všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Atletické závody ve Voticích

vloženo 8. červen 2023

Dne 6. června 2023 se vybraní žáci 1. stupně zúčastnili atletických závodů, které se konaly na stadionu ve Voticích. I přes nepříznivé počasí se závody uskutečnily, za což jsme byli rádi. Družstvo naší školy tvořilo deset členů – vždy jedna dívka a jeden chlapec z ročníku. Žáci a žákyně byli rozděleni do dvou skupin.  celý článek »

Dětský den na 1. stupni

vloženo 8. červen 2023

V pátek 2. června 2023 se konal na 1. stupni ZŠ Jankov dětský den.

Žáci 5. třídy připravili pro své mladší spolužáky dopolední program - ,,šipkovanou“ v přírodě. Již koncem května se páťáci začali pilně připravovat. Nejdříve museli naplánovat trasu a postupně vymýšlet úkoly, které se budou hodit k jednotlivým stanovištím.  celý článek »

Divadlo přijelo za námi aneb Jak jsme se po roce opět skvěle bavili

vloženo 8. červen 2023

Představení Divadélka pro školy z Hradce Králové nejsou v jankovské škole žádnou novinkou. Již potřetí se sálem místního obecního úřadu rozléhal hlasitý smích nejen dětí, ale i vyučujících. Tentokrát si pro nás herci připravili další dvě skvělá vystoupení – pro menší děti Ezopovy bajky a pro ty starší příběh Osvobozeného divadla.  celý článek »

Florbalový turnaj

vloženo 5. červen 2023

Dne 31. května se v tělocvičně ZŠ Jankov konal florbalový turnaj mezi naší a louňovickou základní školou. Utkání bylo napínavé až do konce, obě školy do něj vložily hodně sil. Přátelský zápas vyhrála louňovická škola s výsledkem 14 : 7. Po ukončení utkání si žáci ještě vyzkoušeli nájezdy. Všichni jsme si turnaj moc užili. Dne 7. června 2023 se na louňovické základní škole konalo odvetné přátelské utkání ve florbalu. Utkání bylo od začátku až do konce napínavé. V první třetině bylo skóre velmi vyrovnané. Přátelský souboj nakonec vyhrála louňovická škola 19:12.    Štěpánka Grňová a Jan Dvořák, 9. třída

Květinový den v Jankově

vloženo 14. květen 2023

Kvítek měsíčku lékařského, tentokrát s bleděmodrou stužkou, se ve středu 10. května objevoval na kabátech, bundách či batozích mnoha lidí po celé České republice. Tento den totiž připadl Českému dni proti rakovině, který se letos zaměřil na nádorová onemocnění průdušek a plic. Sbírka probíhala také v Jankově. Mezi lidmi procházely žákyně 9. třídy zdejší školy za doprovodu paní učitelky a nabízely kolemjdoucím tyto kvítky. Děkujeme všem, kteří svým příspěvkem podpořili nákup potřebného vybavení pro onkologické pacienty.   Olga Kolářová, ZŠ Jankov

Ochrana člověka za mimořádných událostí - I. a II. stupeň

vloženo 20. duben 2023

Ve čtvrtek 20. dubna k nám do školy opět přijeli policisté, hasiči a záchranáři. Jako každý rok jsme si povídali o situacích, které by se nám mohly někdy v životě přihodit. Připomněli jsme si, jak se máme v těchto chvílích zachovat.  celý článek »

Zápis do 1. třídy v Základní škole Jankov

vloženo 20. duben 2023

Ve dnech 18. a 19. dubna se uskutečnil v naší škole zápis dětí do první třídy. Celkem přišlo dvacet pět slavnostně ustrojených předškoláků, které doprovázeli jejich rodiče a sourozenci. Při zápisu pomáhali žáci páté třídy, kteří byli převlečeni do kostýmů pohádkových bytostí a zvířátek. Budoucím prvňáčkům dávali nejrůznější úkoly, např. poznávání geometrických tvarů a barev, spojování zvířátek s jejich mláďátky, vázání tkaniček či kreslení obrázku.  celý článek »

Preventivní program Policie ČR pro 1. stupeň

vloženo 14. duben 2023

Preventivní program Policie 14.4. ČR pro 1. stupeň

Preventivní program Bezpečný pes pro I. a II. stupeň a Nástrahy internetu pro II. stupeň

vloženo 4. duben 2023

Preventivní programy v ZŠ Jankov

Uplynulé dva týdny se v jankovské škole nesly v duchu preventivních programů. Nejprve k nám do školy dorazil pes Gucci se svojí majitelkou. Všechny zaujalo, jak byl Gucci skvěle vycvičený. Nedělaly mu problém základní pokyny, ale dokonce si bez svolení své paní nevzal ani pamlsky, na které se mu doslova sbíhaly sliny.  celý článek »

Den otevřených dveří

vloženo 24. březen 2023

Turnaj ve vybíjené

vloženo 22. březen 2023

Ve čtvrtek 16. 3. 2023 se vybraní chlapci a dívky z 1. stupně ZŠ Jankov zúčastnili okresního finále ve vybíjené. Turnaj se konal ve sportovní hale ZŠ Jiráskova v Benešově. Naše škola se turnaje účastnila po mnohaleté pauze, tudíž před turnajem panovala značná nervozita a natěšení zároveň.  celý článek »

Hasík ve druhé a šesté třídě

vloženo 14. březen 2023

13. 3. proběhl druhý vyučovací den - Hasík pro 2 a 6 třídu. Fotografie ZDE

V úterý 14. února naši školu navštívili pan Vinduška s panem Fouskem, profesionální hasiči. Pro druháky a šesťáky měli připravený zajímavý program. Zopakovali jsme si důležitá telefonní čísla na hasiče, policii a záchrannou službu, ale také jsme si připomněli,

  celý článek »

Turnaj v sálové kopané

vloženo 27. únor 2023

Ve čtvrtek 23. 2. 2023 se někteří chlapci z 2. stupně ZŠ Jankov zúčastnili turnaje v sálové kopané. Turnaj se konal na Vyšší odborné škole a Střední zemědělské škole Benešov. Akci předcházela řada nepříjemností - stejně jako před minulým turnajem.  celý článek »

Předškoláci na návštěvě v 1. třídě

vloženo 24. únor 2023

Na fotografie z návštěvy předškoláků v 1. třídě se můžete podívat v tomto odkazu http://ms.jankov.net/fotogalerie/rok-2022-2023/predskolaci-na-navsteve-v-1-tride-22-2-2023

Ve středu 22. února se k nám do 1. třídy vydali budoucí školáčci z místní mateřské školy. Setkání bylo velmi milé. Předškoláčci byli moc šikovní a ihned si s námi začali povídat.  celý článek »

Lyžařský výcvik

vloženo 2. únor 2023

Lyžařský výcvik probíhal tento rok od 22. do 27. ledna. Vyrazili na něj žáci 7. až 9. ročníku. V odpoledních hodinách 22. ledna jsme se ubytovali v chatě Mileta ve Velké Úpě a druhý den už jsme začínali lyžovat. Všichni jsme se rozdělili do tří družstev. Někteří z nás už sjezdovky zdolávali bez větších problémů, ale jiní se teprve lyžovat učili.  celý článek »

Ples Klubu rodičů

vloženo 29. leden 2023

V pátek 27. ledna se v sále jankovského obecního úřadu konal Školní ples, který pořádal Klub rodičů při ZŠ a MŠ Jankov. Byli jsme na něj pozváni také my, žáci devátého ročníku. Celý ples moderovala bývalá žákyně naší školy Klára Neradová. Akce začala ve 20 hodin, kdy se sálem rozezněly první tóny písní v podání kapely Tomáš Maďar band. Chvíli poté jsme se při promenádě představili přítomným i my. Když nás předsedkyně Klubu rodičů ošerpovala a třídní učitelka nám předala květiny, poděkovali jsme jankovské škole za (téměř) uplynulých 9 let. celý článek »

« Předchozí strana 1 2 Další strana »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace