Přejít na obsah

Aktuální informace

Ples Klubu rodičů

vloženo 20. leden 2015

V pátek 16. ledna 2015 proběhl ples Klubu rodičů za hojné účasti rodičů i veřejnosti.

Lyžařský výcvik

vloženo 17. leden 2015

Žáci osmé třídy se ve dnech od 10.1. do 17.1.2015 společně s žáky ZŠ Votice zúčastnili lyžařského výcvikového kurzu na Šumavě. Běžecké dovednosti děti získaly v okolí Nových Hutí. Ke sjezdovému výcviku byly využívány upravené sjezdovky na Zadově.

PF 2015

vloženo 20. prosinec 2014

Živý betlém

vloženo 19. prosinec 2014

Tradičně jsme připravili pro rodiče i veřejnost páteční adventní odpoledne. Bylo možné vyzkoušet vánoční zvyky, dát si štrúdl a vánočku ve školní kavárně a na závěr vyslechnout v parku koledy zpívané žáky školy, představení rýmovaného živého betlému  a koncert pěveckého sboru Jordánek z Ratměřic.

Zpívání koled

vloženo 18. prosinec 2014

Jako každý rok jsme  předvánoční čas  zakončili  v kostele zpíváním koled za doprovodu varhan. První zazpívali druháčci vánoční písničku, kterou si s paní učitelkou nacvičili. Druhá vystoupila Vendulka Matoušková se sólovým zpěvem písničky Anděl Páně. A pak už všechny děti zpívaly koledy, které znaly z ranního zpívání u stromečku na chodbě školy.

Dřevěný betlém na náměstí

vloženo 17. prosinec 2014

Opět se nám betlém rozrostl o 2 postavičky, které vyrábějí vychovatelky školní družiny s dětmi. Letos má již 23 postav nebo zvířátek.  O jaké se rozšíří příští rok? To se nechte překvapit.

Mikuláš, anděl a čerti

vloženo 5. prosinec 2014

5. prosince  jako každoročně navštívil školku, školu, Domov seniorů, obchody, lékaře i obecní úřad Mikuláš s andělem a čerty. Podívejte se do fotogalerie, jak to celé probíhalo.

 

 

 

Adventní jarmark

vloženo 26. listopad 2014

 

Fotografie již ve fotogalerii!!

Program:
14:00 - 17:00 hod. adventní jarmark
- posezení ve školní kavárně (káva, čaj, nealkoholický punč, studené
nápoje, párky, zákusky), prodej školního kalendářů 2015, dekorací a dárků
17:00 hod. slavnostní slovo starostky obce
17:05 hod rozsvícení vánočního stromu na náměstí, osvícení betléma

Školní mléko

vloženo 7. listopad 2014

Laktea, o.p.s., je hlavním realizátorem programu Školní mléko v České republice. Naše škola nabízí dotované mléko a Lipánky, obojí v ceně 5 Kč za kus. Nyní máte vy, rodiče nebo děti samy, možnost zakoupit si tzv. "Mlíčenky". Je to aršík s 10 kupony, na základě kterých si dítě může vyzvedávat mlíčka nebo Lipánky (ráno při příchodu do školy nebo odpoledne ve družině). Děti nemusí mít s sebou peníze a výrobky si vyzvednou na kupon. Nákup kuponů u p. Kratochvílové, cena 50 Kč za 1 aršík (10 kuponů).

 

V Jankově létali draci

vloženo 25. září 2014

     Ve středu 24. září se na jankovském hřišti konala každoroční školní drakiáda. Počasí nám přálo, vítr pěkně pofukoval, a tak papíroví draci létali hodně vysoko. Soutěžící byli rozděleni do tří skupin. První kategorii tvořili žáci z první třídy, druhou pak děti z druhého a třetího ročníku. Čtvrťáci a páťáci soutěžili ve třetí kategorii. Ze všech zúčastněných mohli zvítězit sice jen tři nejlepší, ale i ti, kteří se umístili pod stupni vítězů, si prosluněný den velice užili. 

                                            Veronika Lišková a Nikola Procházková, 4. třída 

Výsledková listina v sekci Školní družina (Co jsme podnikli).


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace