Přejít na obsah

ŠD - Vybíjená Kdo si chce zasportovat 17. červen 2021
ŠD - Vybíjená Kdo si chce zasportovat 24. červen 2021
28. – 29. 6. třídní výlet 9. třídy 28. červen 2021
ŠD - Piknik v přírodě 29. červen 2021
Slavnostní vyřazení žáků 9. třídy v sále OÚ 30. červen 2021

Aktuální informace

Ples Klubu rodičů

vloženo 30. leden 2018

Podívejte se na fotografie do galerie a v Benešovském deníku.

https://benesovsky.denik.cz/kultura_region/skolni-ples-v-jankove-nabidl-znamou-kapelu-i-bohatou-tombolu-20180127.html

V pátek 26. ledna proběhl v jankovském sále OÚ ples Klubu rodičů. Proti předchozím létům přinesl několik novinek. Zahájila ho svými vlasními písněmi skupina Sakramejdlo. Na plese byli představeni žáci 9.třídy ZŠ Jankov. Od Klubu rodičů dostali drobnou pozornost s čokoládou a od vedení ZŠ Jankov krásnou růži. Než začala hrát hudební skupina Unigena, odtančili deváťáci krátké vystoupení, které si sami v předchozích měsících vymysleli a nacvičili. Všechny tyto novinky, včetně velmi bohaté tomboly, přilákaly velké množství tanečníků, kteří zcela zaplnili jankovský sál.

Video z předvánočního programu

vloženo 30. leden 2018

Nově nabízíme možnost shlédnout předvánoční program na videu v těchto odkazech: https://youtu.be/yT1SFDEcydA a https://youtu.be/RrG8BFGh6O0

Omlouváme se za zhoršenou kvalitu obrazu, ale máme novou kameru a málo zkušeností s natáčením videí. Slibujeme, že se pokusíme zlepšovat úroveň natáčení a umožnit vám si připomenout některé akce školy nejen na fotografiích, ale i na videozáznamu.

Divadelní představení Jeptišky

vloženo 25. leden 2018

 Dne 19. 1. 2018 žáci druhého stupně ZŠ Jankov navštívili Divadlo Na Fidlovačce, kde zhlédli divadelní představení s názvem Jeptišky. Odjezd z Jankova byl už v 17 hodin, ale celý den vytrvale sněžilo, takže jsme se báli, abychom do divadla přijeli včas. Naštěstí vše dobře dopadlo a do divadla jsme dorazili o hodinu dříve. Proto jsme mohli navštívit divadelní bar a dát si nějaké občerstvení. Potom už jsme se přesunuli do hlediště. Představení bylo velice vtipné. Vystupovalo v něm pět jeptišek, které se snažily sehnat peníze, aby mohly pohřbít své zesnulé sestry, které nešťastnou náhodou otrávila jejich kuchařka. Jeptišky předvedly opravdu skvělou show – tančily, zpívaly, vyprávěly vtipy a po celou dobu představení nás výborně bavily. Velice nás také pobavil jejich cestovní rozkládací Ježíš, kterého si s sebou přivezly. Hodně jsme se nasmáli a i když jsme přijeli domů pozdě, stálo to za to.                   Veronika Wittnerová, Barbora Kocourková, Anna Buchalová 8. třída

Dětský karneval

vloženo 9. leden 2018

Prohlédněte si fotografie z nedělní akce pro děti.

Upozornění na nový příspěvek

vloženo 22. prosinec 2017

Nový příspěvek - Zpívání koled v kostele.

Předvánočn dopoledne třeťáků

Vánoční odpoledne

vloženo 22. prosinec 2017

Prohlédněte si fotografie z pěkné předvánoční akce. V kavárně byly vánočky, štrúdly, palačinky i něco horkého. Rozdávalo se Betlémské světlo a když se trochu setmělo,  tak děti zahrály a zazpívaly pohádku o narození Ježíška. Následovalo pár koled a nakonec družina zatančila jako hvězdičky se světélky na známou Alžbětinskou serenádu s vánočním textem.

Mikulášská nadílka

vloženo 6. prosinec 2017

Dne 5. 12. 2017 se jako každý rok žáci 9. třídy přestrojili za Mikuláše, anděla a čerty a vydali se navštívit mladší žáky i další obyvatele Jankova. První zastávkou byla 1., 2. a 3. třída. Čerti vždy řádně všechny postrašili a Mikuláš se vyptával jednotlivých dětí, zda zlobily. Anděl měl jako vždy nejhezčí funkci. Rozdával dětem sladkosti a mírnil strach z čertů. Ve školce si Mikuláš držel čerty více na uzdě, protože většina dětí se rozplakala, sotva čerti vešli do dveří. Těm nejzlobivějším se domluvilo a i zde anděl rozdával sladké dobroty. celý článek »

Adventní jarmark

vloženo 3. prosinec 2017

 

V pátek 1. prosince se  v budově Základní školy Jankov od 14 do 17 hodin uskutečnil již tradiční ADVENTNÍ JARMARK. Děkujeme všem, kteří si přišli vyzkoušet vánoční zvyky, zakoupit ručně vyrobené dárky či vánoční dekorace a navštívili oblíbenou školní kavárnu, kde byly novinkou vynikající palačinky. 

 

Upozornění

vloženo 1. prosinec 2017

Upozorňujeme na nové fotografie v sekci školní družiny 

http://zs.jankov.net/skolni-druzina/vselijake-tvorenicko/vselijake-tvorenicko

http://zs.jankov.net/skolni-druzina/aktuality/rok-2017-2018

Nové postavy našeho betlému

vloženo 1. prosinec 2017

Jako každý rok se náš betlém rozrostl o další 2 postavy - cukrář s dortem a chlapec s bandaskou, které vytvořily vychovatelky školní družiny spolu s dětmi.

Dosáhl už úctyhodného počtu 29 postav a zvířátek. Přijďte se podívat na jankovské náměstí.

http://zs.jankov.net/skolni-druzina/fotogalerie/skolni-rok-2017-2018/vyroba-novych-postav-do-betlemu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace