Přejít na obsah

Úklid dvorečku ŠD 24. květen 2022
Divadélko pro školy, 1. - 4. tř. Africká pohádka 25. květen 2022
Divadélko pro školy, 5. - 9. tř. Divadelní učebnice 20.století 25. květen 2022
Předškolička budoucích prvňáčků 25. květen 2022
Fotografování žáků, pí. Hronová 26. květen 2022

Aktuální informace

Video z předvánočního programu

vloženo 30. leden 2018

Nově nabízíme možnost shlédnout předvánoční program na videu v těchto odkazech: https://youtu.be/yT1SFDEcydA a https://youtu.be/RrG8BFGh6O0

Omlouváme se za zhoršenou kvalitu obrazu, ale máme novou kameru a málo zkušeností s natáčením videí. Slibujeme, že se pokusíme zlepšovat úroveň natáčení a umožnit vám si připomenout některé akce školy nejen na fotografiích, ale i na videozáznamu.

Divadelní představení Jeptišky

vloženo 25. leden 2018

 Dne 19. 1. 2018 žáci druhého stupně ZŠ Jankov navštívili Divadlo Na Fidlovačce, kde zhlédli divadelní představení s názvem Jeptišky. Odjezd z Jankova byl už v 17 hodin, ale celý den vytrvale sněžilo, takže jsme se báli, abychom do divadla přijeli včas. Naštěstí vše dobře dopadlo a do divadla jsme dorazili o hodinu dříve. Proto jsme mohli navštívit divadelní bar a dát si nějaké občerstvení. Potom už jsme se přesunuli do hlediště. Představení bylo velice vtipné. Vystupovalo v něm pět jeptišek, které se snažily sehnat peníze, aby mohly pohřbít své zesnulé sestry, které nešťastnou náhodou otrávila jejich kuchařka. Jeptišky předvedly opravdu skvělou show – tančily, zpívaly, vyprávěly vtipy a po celou dobu představení nás výborně bavily. Velice nás také pobavil jejich cestovní rozkládací Ježíš, kterého si s sebou přivezly. Hodně jsme se nasmáli a i když jsme přijeli domů pozdě, stálo to za to.                   Veronika Wittnerová, Barbora Kocourková, Anna Buchalová 8. třída

Dětský karneval

vloženo 9. leden 2018

Prohlédněte si fotografie z nedělní akce pro děti.

Upozornění na nový příspěvek

vloženo 22. prosinec 2017

Nový příspěvek - Zpívání koled v kostele.

Předvánočn dopoledne třeťáků

Vánoční odpoledne

vloženo 22. prosinec 2017

Prohlédněte si fotografie z pěkné předvánoční akce. V kavárně byly vánočky, štrúdly, palačinky i něco horkého. Rozdávalo se Betlémské světlo a když se trochu setmělo,  tak děti zahrály a zazpívaly pohádku o narození Ježíška. Následovalo pár koled a nakonec družina zatančila jako hvězdičky se světélky na známou Alžbětinskou serenádu s vánočním textem.

Mikulášská nadílka

vloženo 6. prosinec 2017

Dne 5. 12. 2017 se jako každý rok žáci 9. třídy přestrojili za Mikuláše, anděla a čerty a vydali se navštívit mladší žáky i další obyvatele Jankova. První zastávkou byla 1., 2. a 3. třída. Čerti vždy řádně všechny postrašili a Mikuláš se vyptával jednotlivých dětí, zda zlobily. Anděl měl jako vždy nejhezčí funkci. Rozdával dětem sladkosti a mírnil strach z čertů. Ve školce si Mikuláš držel čerty více na uzdě, protože většina dětí se rozplakala, sotva čerti vešli do dveří. Těm nejzlobivějším se domluvilo a i zde anděl rozdával sladké dobroty. celý článek »

Adventní jarmark

vloženo 3. prosinec 2017

 

V pátek 1. prosince se  v budově Základní školy Jankov od 14 do 17 hodin uskutečnil již tradiční ADVENTNÍ JARMARK. Děkujeme všem, kteří si přišli vyzkoušet vánoční zvyky, zakoupit ručně vyrobené dárky či vánoční dekorace a navštívili oblíbenou školní kavárnu, kde byly novinkou vynikající palačinky. 

 

Upozornění

vloženo 1. prosinec 2017

Upozorňujeme na nové fotografie v sekci školní družiny 

http://zs.jankov.net/skolni-druzina/vselijake-tvorenicko/vselijake-tvorenicko

http://zs.jankov.net/skolni-druzina/aktuality/rok-2017-2018

Nové postavy našeho betlému

vloženo 1. prosinec 2017

Jako každý rok se náš betlém rozrostl o další 2 postavy - cukrář s dortem a chlapec s bandaskou, které vytvořily vychovatelky školní družiny spolu s dětmi.

Dosáhl už úctyhodného počtu 29 postav a zvířátek. Přijďte se podívat na jankovské náměstí.

http://zs.jankov.net/skolni-druzina/fotogalerie/skolni-rok-2017-2018/vyroba-novych-postav-do-betlemu

Vánoční dílničky

vloženo 28. listopad 2017

V úterý 28. 11. 2017 proběhly ve škole vánoční dílničky, kde děti připravovaly výrobky na Adventní jarmark 1. 12. 2017.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace