Přejít na obsah

Školní ples 27. leden 2023
Vydání výpisu vysvědčení 31. leden 2023
Pololetní prázdniny 3. únor 2023

Aktuální informace

Knihovna Votice 1. třída

vloženo 11. říjen 2022

V pondělí 10. října 2022 se vydala 1. třída ZŠ a MŠ Jankov na návštěvu do votické knihovny. Pro děti byl přichystán velmi pěkný program. Nejdříve všichni společně hledali název ostrova pomocí pohádkových postaviček a písmenek. Když název úspěšně vyluštili, plnili další úkoly. Např. skládání loďky z papíru, malování vlastní pirátské vlajky,…  celý článek »

Výtvarná výchova 6. třída

vloženo 10. říjen 2022

Přírodní barevná škála. 

Pasování na čtenáře 2. třída

vloženo 5. říjen 2022

Dne 5. října proběhlo na votickém městském úřadě pasování druháčků na čtenáře. V obřadní síni jsme přečetli rytíři a dvorním dámám pár řádků z knihy, za což jsme dostali odměnu. Pak nás rytíř pasoval na čtenáře, ty nejlepší čtenáře dokonce pochválil. Poté jsme se vydali do kláštera, kde jsme si prohlédli výstavu panenek a vlastivědnou výstavu. Nezapomněli jsme si koupit upomínkové předměty. Celé dopoledne bylo velkým zážitkem. Děkujeme knihovnicím, rytíři a Jarušce Wegschmiedové za super den.   Žáci 2. třídy ZŠ Jankov a paní asistentka

Čtvrtek ve sférickém kině

vloženo 4. říjen 2022

 Dne 29. září 2022 žáci prvního stupně ZŠ Jankov navštívili sférické kino v místní tělocvičně, kde jim byly pouštěny filmy v promítací kopuli. Žáci první, druhé a třetí třídy zhlédli film s názvem „Kaluoka´hina“ – Začarovaný korálový útes. Příběh se odehrává v prostředí korálového útesu, který ale kvůli výbuchu podmořské sopky ztratil kouzlo. To ho po staletí chránilo.  celý článek »

Upozornění

vloženo 29. září 2022

 Provozní doba mateřské školy se od 30. 9. 2022 prodlužuje do 16:15.

Nové spotřebiče a vybavení jídelny 2022

vloženo 29. září 2022

Modernizace školní jídelny při ZŠ a MŠ Jankov

Předmětem projektu je modernizace zařízení školní jídelny a tím celkové zkvalitnění služeb školního stravování.  Nové vybavení přispěje k poskytování školního stravování žákům a zaměstnancům školy v důstojnějším prostředí s lepšími hygienickými podmínkami.

Žáci 4. třídy si vyzkoušeli volby

vloženo 27. září 2022

 Ve středu 21. 9. 2022 měli žáci 4. třídy příležitost vyzkoušet si volby ve skutečné volební síni. Přípravy začaly už v pondělí a v úterý. V pondělí se žáci v rámci vyučovacích hodin dozvěděli informace o volebním systému ČR a vyrobili si své vlastní občanské průkazy.  celý článek »

Plavání 2. a 3. třída

vloženo 19. září 2022

Fotky z plavání 2. a 3. třídy - 12. 9. a 19. 9.

Šustův běh

vloženo 17. září 2022

V sobotu 17. září proběhl v Jankově již 9. ročník tradičního Šustova běhu. Závod se opět konal na trase kolem třech jankovských rybníků, která měří 4 650 metrů. Počasí od rána běhu příliš nepřálo, navíc bylo velmi chladno, a tak se tentokrát v 10 hodin na startovní čáru postavilo jen sedm desítek účastníků. Přesto se zaplnily všechny věkové kategorie: dívky a chlapci do 15 let, ženy a muži.  celý článek »

Adaptační den 6. třídy

vloženo 15. září 2022

 V pátek 9. září odpoledne se konala třídní schůzka našich rodičů s vyučujícími, kteří nás budou provázet učivem druhého stupně. Kluci se starali o oheň, na kterém jsme si později opekli špekáčky, a holky poslouchaly povídání učitelů. Když schůzka skončila a my jsme se najedli, umyli jsme nádobí a šli jsme do školy, abychom si přichystali ležení. Hráli jsme různé hry a před spaním jsme zhlédli film.  celý článek »


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace