Přejít na obsah

Finanční gramotnost - 3. lekce (2. stupeň) 9. prosinec 2022
Tematický den "Večerníček" - 2. třída 12. prosinec 2022
Zdobení perníčků ŠD 13. prosinec 2022
Návštěva votického faráře - program pro 2. a 3. třídu 14. prosinec 2022
Vánoční zpívání ve škole - I. stupeň (1. hodinu) 16. prosinec 2022

Aktuální informace

Hrabání parku

vloženo 14. listopad 2022

V úterý 8. listopadu za krásného počasí proběhl podzimní úklid parku na náměstí. Děkujeme žákům 8. a 9. třídy, kteří poctivě celé odpolední vyučování hrabali listí a sváželi je kolečky na obecní valník.

Čtvrťáci jsou odborníci na včely

vloženo 14. listopad 2022

V úterý 8. 11. proběhl ve čtvrté třídě dvouhodinový blok přírodovědy, během kterého se žáci dozvěděli spoustu nových informací o včelách. V první části paní učitelka rozdala dětem kartičky s tvrzeními o včelách a děti se musely rozhodnout, jestli považují tvrzení za pravdivá nebo ne. Žijí včely všude na světě? Je v úlu jen jedna královna?  celý článek »

Barevný týden

vloženo 13. listopad 2022

Děti byly za snahu odměněny, na fotografie se můžete podívat ZDE.

V týdnu od 7. do 11. listopadu se v jankovské škole konal Barevný týden. Každý den jsme nosili jinou barvu oblečení a soutěžili jsme, která třída získá nejvíce bodů. V oblečení dané barvy jsme museli zůstat po celou první hodinu. Některé třídy to braly velmi vážně a nosily do školy oblečení i pro spolužáky, kdyby někdo z nich zapomněl.  celý článek »

Regionální kolo škol v šachu

vloženo 11. listopad 2022

Žáci jankovské školy odváží z Benešova zlaté medaile a postup na krajský přebor

V úterý 1. listopadu 2022 se v Benešově konalo regionální kolo škol v šachu. Pořadatelem této akce byl Dům dětí a mládeže Benešov, AŠSK Benešov a Kulturní a informační centrum Benešov, s. r. o. Všechny přihlášené školy se sjely do Městského divadla Na Poště.  celý článek »

Exkurze II. stupeň

vloženo 4. listopad 2022

Ve čtvrtek 3. listopadu se 2. stupeň jankovské školy zúčastnil exkurze do Českých Budějovic a Temelína. Po příjezdu do Budějovic jsme se rozdělili na dvě skupiny. Šesťáci a sedmáci se přesunuli do planetária. Hned po příjezdu jsme si zakoupili různé suvenýry. Následně jsme vstoupili do místnosti, kde nám promítali galaxie, hvězdy, souhvězdí a různá vesmírná tělesa.  celý článek »

Barevná výtvarná výchova v 5. tř.

vloženo 4. listopad 2022

Halloween v hodinách angličtiny na II. stupni

vloženo 4. listopad 2022

Halloweenská angličtina 3. a 4. třída

vloženo 4. listopad 2022

28. říjen - projekt 4. třídy

vloženo 31. říjen 2022

V pondělí 24. října si jankovští čtvrťáci připomněli blížící se státní svátek. 28. října oslavujeme vznik samostatného Československa. Celé vyučování se proto neslo v duchu prvorepublikové atmosféry. V hodině vlastivědy se žáci pomocí filmových ukázek a fotografií seznámili s událostmi vedoucími ke vzniku Československa a s významnými osobnostmi této doby.  celý článek »

Sálová kopaná Benešov

vloženo 27. říjen 2022

V pondělí 24. října 2022 se někteří chlapci z 2. stupně ZŠ Jankov zúčastnili turnaje v sálové kopané. Turnaj se konal v S-centru v Benešově. Akci předcházela řada nepříjemností, kdy jsme do posledního okamžiku nevěděli, zda odjedeme. Na poslední chvíli dva žáci onemocněli, tudíž jsme museli hledat náhradníky. Nakonec jankovský tým skončil na 5. místě. Všem zúčastněným děkujeme za bojovný výkon a reprezentaci naší školy.    Lucie Jonsztová, ZŠ Jankov


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace