Přejít na obsah

Finanční gramotnost - 3. lekce (2. stupeň) 9. prosinec 2022
Tematický den "Večerníček" - 2. třída 12. prosinec 2022
Zdobení perníčků ŠD 13. prosinec 2022
Návštěva votického faráře - program pro 2. a 3. třídu 14. prosinec 2022
Vánoční zpívání ve škole - I. stupeň (1. hodinu) 16. prosinec 2022

Aktuální informace

Čertovské dopoledne v 5. třídě

vloženo 6. prosinec 2022

Dne 2. prosince 2022 jankovští páťáci prožili čertovské dopoledne. Všichni jsme se proměnili v čerty. V první hodině se každý čert představil a sdělil ostatním, co má v pekle za úkol a co by si přál v lidském světě změnit. Na toto téma jsme si dlouho povídali. Při tělesné výchově jsme si zahráli samé zábavné hry- např. ,,Na čerta a peklo, ,,Dotkni se nohy a ruky“ apod.  celý článek »

Mikulášská nadílka

vloženo 5. prosinec 2022

Nový příspěvek ŠD

vloženo 4. prosinec 2022

Čertovský rej ve školní družině 2. 12.

Poslední plavání 2. a 3. třídy

vloženo 29. listopad 2022

Adventní jarmark a rozsvícení vánočního výzdoby v obci

vloženo 25. listopad 2022

Ve čtvrtek 24. listopadu se v Jankově uskutečnil Adventní jarmark. Návštěvníci si v 1. patře školní budovy mohli vyzkoušet různé vánoční zvyky, například pouštění lodiček, rozkrajování jablíček atd. Dále zde byla k dispozici kavárna s drobným občerstvením. Ve 2. patře školy se nacházely dvě třídy, které byly plné vánočních dekorací, drobných dárků a výrobků žáků naší školy. V 16.30 jsme se přemístili k betlému na náměstí, kde si žáci 1. stupně připravili krátké vystoupení plné čertíků, andílků a písniček. Po vystoupení jsme společně s paní starostkou odpočítali rozsvícení vánočního osvětlení. Za rok se na vás, milí hosté, návštěvníci a přátelé školy, opět těšíme.    Adéla Zdvihalová, 8. třída ZŠ Jankov celý článek »

Soutěž v informatice

vloženo 23. listopad 2022

V týdnu od 7. do 11. listopadu se v prostorách naší školy pohybovali zatoulaní bobři. Nebyli to bobři ledajací, byli to Bobříci informatiky. A tak jsme mezi našimi žáky našli šestnáct dobrovolníků ze čtvrté až sedmé třídy, kteří se rozhodli tato zvířata ulovit a utkat se s nimi. K ulovení bobra bylo potřeba získat v online soutěži o dvanácti otázkách minimálně 120 bodů ze 192, a to v časovém limitu čtyřiceti minut.

  celý článek »

Vánoční dílničky 2. stupeň

vloženo 21. listopad 2022

V pondělí 21. 11. vyráběly krásné dárky pro adventní jarmark děti z II. stupně. Přijďte se podívat 24. 11. a některý si odnést domů.

Vyrábění vánočních dárků pro adventní jarmark 1. st.

vloženo 18. listopad 2022

V pátek 18. 11. proběhly na I. stupni vánoční dílničky. Podíejte se do galerie, jak se dětem vedlo a co připravily na jarmark.

Projektový den ,,Svatý Martin“ v 5. třídě

vloženo 16. listopad 2022

V pátek 11. listopadu měla 5. třída ZŠ Jankov projektový den na téma ,,Svatý Martin“. A tak se celé dopoledne neslo v tomto svátečním duchu.  V první hodině si žáci v kruhu povídali o tom, co si pamatují o sv. Martinovi. Kdo to byl, kde se narodil a čím je pro nás známý. Pak všichni žáci obdrželi pracovní list, ve kterém měli zakroužkovat správné odpovědi na otázky. Odpovědi hledali na chodbě, kde byly nalepené rozstříhané texty příběhu.  celý článek »

Spaníčko 7. třídy

vloženo 16. listopad 2022

Dne 11. listopadu jsme spali ve škole. Sešli jsme se v 18 hodin před hlavním vchodem. Když jsme všichni dorazili do školy, vydali jsme se na strašidelnou stezku. Nejprve jsme chodili po jednom s baterkami, potom jsme vyrazili po dvojicích, ale tentokrát bez baterek. Cestou jsme slyšeli strašidelné zvuky. Abychom se ještě víc báli, vyprávěli jsme si strašidelné příběhy.  celý článek »

« Předchozí strana 1 2 3 4 6 7 Další strana »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace