Přejít na obsah

Plavání Benešov 26. únor 2024
Jarní prázdniny 11. 3. – 17. 3. 2024 11. březen 2024

Aktuální informace

MASOPUST V 1. TŘÍDĚ

vloženo 23. únor 2024

Ve čtvrtek 15. února 2024 se prvňáčci seznámili s veselým svátkem – MASOPUSTEM.

V úvodní části si z písmenek poskládali slovo,,MASOPUST“. O tomto svátku, plném veselic a legrácek, jsme si hodně povídali. Vysvětlili jsme si význam slova, tradice tohoto svátku a mluvili jsme i o tom, jaké masky by v masopustním průvodu neměly chybět. celý článek »

Jak jsme bruslili

vloženo 20. únor 2024

Pondělí 19. února se jankovské dopolední vyučování neslo v duchu zimních radovánek. Přihlášení žáci z 8. a 9. ročníku se zúčastnili bruslení na benešovském zimním stadionu. Ráno jsme vyrazili z Jankova linkovým autobusem. Na stadionu jsme nazuli brusle a už jsme brázdili led křížem krážem. Hráli jsme nejrůznější hry, někteří se dokonce pokoušeli i o krasobruslařské piruety. Po několika hodinách jsme se ale museli s ledem zase rozloučit a vydali jsme se na zpáteční cestu. Sice jsme byli celí promrzlí, ale do Jankova jsme dorazili plni nezapomenutelných zážitků.   Lucie Jonsztová, ZŠ Jankov

Čtvrťáky navštívil komár pisklavý

vloženo 18. únor 2024

Po nějaké době jsme v pondělí 12. února 2024 opět nakoukli do hmyzí říše. První vyučovací hodinu jsme díky správným odpovědím na všemožné otázky získávali indicie k vyluštění názvu tvora, kterému se po zbytek dne budeme věnovat. Nebylo to jednoduché, ale na konci hodiny jsme již měli tip, kdo by to mohl být. Svou domněnku jsme si následně mohli ověřit. Ten záhadný hmyzí tvor nás totiž přišel osobně navštívit i se svým typickým otravným pisklavým zvukem. A všem nám již bylo jasné, že tentokrát budeme mít tu čest s komárem pisklavým. celý článek »

Bystřická laťka

vloženo 18. únor 2024

Dne 14. února se vybraní chlapci účastnili závodů ve skoku do výšky, které se konaly ve sportovní hale v Bystřici. Chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Úspěchy našich žákyň na školních olympiádách

vloženo 7. únor 2024

Dvě žákyně z 9. ročníku se v lednu a v únoru zúčastnily okresních kol Dějepisné olympiády a Olympiády v českém jazyce. Obě se umístily na předních místech, přičemž Eliška Němečková pojede reprezentovat školu na krajské kolo češtinářské olympiády. Děvčatům velmi děkujeme za účast v těchto soutěžích a gratulujeme jim k vynikajícím výkonům.

Výsledková listina OCJ formulář okresní kolo 2024

Výsledková listina z dějepisné olympiády okresní kolo 2024

Mléko do škol

vloženo 5. únor 2024

1. stupeň ochutnával mléčné výrobky. Projekt Mléko do škol - doprovodný program.

Paralympijské odpoledne ve ŠD

vloženo 2. únor 2024

Ve středu 7. února 2024 se žáci, kteří navštěvují školní družinu, účastnili akce „Paralympijské odpoledne pro školní družinu“. Během odpoledne se školní tělocvična proměnila na paralympijské sportoviště, kde si žáci mohli vyzkoušet některé para sporty. V tělocvičně bylo pro žáky připraveno osm stanovišť, kde jim bylo vysvětleno, jaký sport je pro dané postižení vhodný. Poté byly děti rozděleny do osmi skupin a každá z nich byla na jednom stanovišti, kde se aktivně zapojila do para sportování. celý článek »

Den s armádou

vloženo 1. únor 2024

Druhé pololetí na naší škole začalo velmi netradičně. Na čtvrtek 1. února se k nám ohlásili s návštěvou vojáci v rámci POKOS. POKOS je zkratka pro přípravu občanů k obraně státu, která byla začleněna do rámcových vzdělávacích programů škol v roce 2013. Od té doby jsme doufali, že se na nás usměje štěstí a naše škola bude zvolena k prezentaci práce Armády ČR, která má ve školách přitažlivou a interaktivní formou seznámit žáky s úkoly Ozbrojených sil ČR. Vojáci předávají tímto způsobem informace o zapojení armády do úkolů obrany státu, do zahraničních operací i o začlenění do integrovaného záchranného systému. celý článek »

3. třída - úniková hra Najdi si své vysvědčení

vloženo 31. leden 2024

Ples Klubu rodičů

vloženo 29. leden 2024

Fotografie z plesu prohlédněte v galerii.

« Předchozí strana 1 2 3 Další strana »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace