Přejít na obsah

Vydání vysvědčení 30. červen 2022
Slavnostní vyřazení žáků 9. tř. v sále OÚ v 9 hod. 30. červen 2022

Aktuální informace

Spaníčko 3. třídy

vloženo 3. květen 2022

Konečně jsme se dočkali. My, třeťáci, jsme spali ve škole. Moc jsme se na to těšili a nemohli jsme se dočkat. Sešli jsme se ve čtvrtek 28. dubna v 17.30 ve škole a po uložení věcí a dobrot od maminek jsme šli do tělocvičny hrát vybíjenou. Potom jsme měli chvíli čas a hráli jsme hry, které si někteří spolužáci přinesli z domova. K večeři jsme si udělali párky v rohlíku. První skupina uklidila v kuchyňce, a dokonce připravila i občerstvení na večer. Jedna spolužačka oslavovala, a tak nám s maminkou upekla výborný mechový dort. celý článek »

Volby do Školské rady – mimořádná volba

vloženo 2. květen 2022

Ředitel ZŠ Jankov oznamuje složení Školské rady od 1. 7. 2022:

Mgr. Radek Maceška

PaedDr. Jana Sochůrková

Lukáš Fousek celý článek »

Čarodějnický den u prvňáčků

vloženo 1. květen 2022

Nový příspěvek Klubu rodičů

vloženo 29. duben 2022

Dětské rodinné odpoledne: http://zs.jankov.net/klub-rodicu/informace/aktualni-informace

Klub rodičů  - zápis ze schůzky: http://zs.jankov.net/klub-rodicu/schuze-kr-leden-2011/schuzka-26-4-2022

Jak si vybrat správnou knihu? aneb Beseda s knihovnicí

vloženo 29. duben 2022

Paní učitelko, doporučíte mi nějakou pěknou knížku? Nemáte ve čtenářském koutku nějaké knížky o válce? Tyto a další otázky mě pobídly k tomu, abych se obrátila na paní Evu Křížkovou, knihovnici z votické knihovny. Do jankovské školy přijela 22. dubna a uspořádala pro žáky 2. stupně příjemné dopoledne.  celý článek »

Návštěva elektrárny ve Štěchovicích a pivovaru ve Velkých Popovicích

vloženo 29. duben 2022

V pondělí 25. dubna se druhý stupeň jankovské školy vydal na exkurzi. Z Jankova jsme vyjeli v 8 hodin. Nejprve jsme se vydali do vodní elektrárny ve Štěchovicích. Po hodině jízdy jsme dorazili na místo, kde nás pan průvodce dovedl do menšího kina. Tady nám řekl pár úvodních slov a poté jsme zhlédli 3 krátké filmy o elektrárnách. Jiný průvodce nám pak ukázal elektrárnu a její provoz. celý článek »

Zápis do 1. třídy

vloženo 28. duben 2022

Duben je měsícem, na který se těší všichni předškoláci. Čeká je velmi důležitá událost. Zápis do 1. třídy. V jankovské škole se konal ve středu 20.4. a ve čtvrtek 21.4. Přišlo celkem 23 dětí s rodiči. Zapsány byly i děti mimo naši spádovou oblast. Žáci 3. třídy společně s paní učitelkou Janou Holubovou připravili několik stanovišť s úkoly.  celý článek »

Ochrana člověka za mimořádných událostí

vloženo 28. duben 2022

V úterý 26. dubna nás ve škole navštívili hasiči, policisté a záchranáři. Seznámili nás s tím, jak bychom se měli chovat v případech, že nastane nějaká mimořádná událost. Se záchranáři jsme hovořili o první pomoci, s policisty o šikaně a kyberšikaně. Hasiči nám představili nejen druhy sirén, ale také nám ukázali, jak bychom se měli chránit v případě chemické havárie.  celý článek »

Den Země ve 2. třídě

vloženo 25. duben 2022

Den Země v 1. třídě

vloženo 24. duben 2022

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace