Přejít na obsah

ŠD - Vybíjená Kdo si chce zasportovat 17. červen 2021
ŠD - Vybíjená Kdo si chce zasportovat 24. červen 2021
28. – 29. 6. třídní výlet 9. třídy 28. červen 2021
ŠD - Piknik v přírodě 29. červen 2021
Slavnostní vyřazení žáků 9. třídy v sále OÚ 30. červen 2021

Aktuální informace

Inzerát

vloženo 25. únor 2021

ZŠ a MŠ Jankov přijme od 1. 9. 2021 KVALIFIKOVANÉHO učitele pro 1. stupeň ZŠ.  Nabízíme příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv. 

Ledové ozdoby - 2. třída

vloženo 22. únor 2021

Druháčci vyráběli ledové ozdoby.

Přinesli si přírodní materiál (semínka, větvičky, suché květy, šípky, jeřabiny apod.), který naskládali do krabiček, přidali provázky, zalili vodou a dali s paní učitelkou za okna zmrznout. Druhý den si ozdoby  navázali na zábradlí. Měli z nich velkou radost. Doufáme, že jsme na několik dní kolemjdoucím vykouzlili úsměv na tváři...

 

Informace pro rodiče a žáky

vloženo 9. únor 2021

ZŠ Jankov nově nabízí svým žákyním a žákům, pro něž je komplikované se účastnit distanční výuky v domácím prostředí, možnost absolvovat hodiny distanční výuky v prostorách školy. Rodiče, kteří o tuto možnost mají zájem, mohou kontaktovat třídní učitelku, s níž si domluví konkrétní dny v týdnu a časy, v nichž chtějí tuto možnost využít. Žáci budou absolvovat výuku za dodržení všech aktuálních opatření – budou sami ve třídě a nebudou se moci potkávat s jinými žáky, kteří budou ve škole přítomní. Ve škole bude k dispozici školní technika, kterou mohou žáci využít. Žáci budou pod dozorem pedagoga, který nabídne nezbytnou podporu.

Žáci mají i nadále možnost využít osobní konzultace s pedagogy ve škole sloužící k dovysvětlení probírané látky. V případě zájmu si rodiče předem domluví s konkrétním pedagogem termín, žáci se na konzultaci mohou dostavit samostatně.

Každé úterý je žákům i rodičům v prostorách školy k dispozici školní psycholog. Nabízí:

-          tipy pro zvládání a organizaci výuky v domácím prostředí

-          tipy, jak přežít sociální izolaci a nezbláznit se z ní

-          prostor oddychnout si od školy a domova v sedacím pytli

-          tipy na aktivity, které vás v současné době rozptýlí, potěší, dodají vám energii

-          možnost probrat nad kávou či čajem jakékoli otázky, které vás v tomto období napadají

Ozvat se můžete na kolar@mikroregionvoticko.cz

Druháčci venku

vloženo 8. únor 2021

Pozorování zimní přírody, stop zvěře a tvoření písmen ve sněhu.

Tvoření ve druhé třídě

vloženo 8. únor 2021

Zimní královna

Zkoumání smyslů ve druhé třídě

vloženo 8. únor 2021

Naše smysly

Leden v první třídě

vloženo 28. leden 2021

Jsme velmi rádi, že máme tu možnost, učit se ve škole. Práce máme stále dost, ale jsme šikovní a ,,makáme" na plné obrátky. V českém jazyce se doslova válíme v písmenkách. Při hodinách matematiky nás moc baví "matematická koulovačka". Nejlepší je, když můžeme pořádně zkoulovat paní učitelku. Psaní číslice 8 jsme trénovali i v hodině výtvarné výchovy a odměnou nám byli krásní tučňáci. O přestávkách se občas konají sáňkařské závody s vlastnoručně vyrobenými závodníky. A konec měsíce byl ve znamení vydávání našeho prvního vysvědčení.

On-line konzultace

vloženo 10. leden 2021

Informace ohledně on-line konzultací prospěchu a chování žáků, které se uskuteční dne 18. a 19. ledna 2021.   

1) on-line konzultace s třídními učiteli na 1. stupni (3. až 5. ročník): 

proběhnou dne 18. ledna od 14 do 18 hodin.  Každý rodič bude mít možnost se v tomto čase spojit s třídním učitelem a individuálně konzultovat prospěch a chování svého dítěte v průběhu 1. pololetí prostřednictvím aplikace Google Meet.   

Přes zprávy v systému Škola OnLine Vám třídní učitel zašle přidělený čas konzultace a před schůzkou také přístupový kód. Pokud Vám nebude přidělený čas vyhovovatkontaktujte prosím třídního učitele. Pokud máte zájem o konzultaci prospěchu v anglickém jazyce, využijte k tomu individuální konzultace konané 19. ledna na 2. stupni, viz postup níže. 

2) on-line konzultace s vyučujícími všech předmětů na 2. stupni: 

proběhnou dne 19. ledna od 14 do 18 hodin.  Pokud máte zájem o individuální konzultaci prospěchu v určitém předmětu či rozhovor s ředitelem školy, požádejte daného pedagoga prostřednictvím zprávy v systému Škola OnLine o přidělení času konzultace do 15. ledna 2021 (do 15 hodin). S přiděleným časem Vám bude zaslán i přístupový kód. 

Konzultací se mohou s Vámi zúčastnit také žáci. 

 

Školní stolní kalendář

vloženo 8. leden 2021

Informace pro rodiče a žáky

vloženo 28. prosinec 2020

S účinností od 4. ledna 2021 je omezen  provoz základních škol tak, že prezenčně se budou vzdělávat pouze žáci 1. a 2. ročníků.

 

Žáci ostatních tříd se budou vzdělávat distančněRozvrh a nová pravidla distanční výuky budou zveřejněny na stránkách školy v záložce DISTANČNÍ VÝUKA.

 

Provoz  školní družiny je stále omezen, bude probíhat ve dvou skupinách.

 

Mateřská škola je stále v provozu.

 

Od 4. 1. jsou všichni žáci po dobu distančního vzdělávání automaticky odhlášeni ze stravování. Provoz školní jídelny ale zůstává nepřerušen.

Žáci mohou obědy odebírat za dodržení následujících podmínek:

V případě, že budou chtít v tomto období oběd odebrat, musí si ho předem přihlásit a v den výdeje přinést nejpozději do 8:00 jídlonosiče (min. 2 omyvatelné podepsané nádoby bez tašek) do školní jídelny. Vyzvednutí oběda je možné v době od 11:00 do 11:30.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace