Přejít na obsah

Školní ples 27. leden 2023
Vydání výpisu vysvědčení 31. leden 2023
Pololetní prázdniny 3. únor 2023

Aktuální informace

Zahájili jsme nový školní rok

vloženo 29. srpen 2022

Ve čtvrtek 1. září v 8 hodin jsme se všichni z jankovské školy sešli v sále zdejšího obecního úřadu, abychom se tu společně setkali po letních prázdninách, ale hlavně abychom mezi námi přivítali šestnáct prvňáčků. Popřát jim přišla i paní starostka Jitka Jonsztová, místostarosta Josef Kocourek a zástupci společnosti Posázaví o.p.s. Prvňáčci byli na pódiu představeni svou třídní učitelkou Janou Holubovou a slavnostně ošerpováni. Ze sálu jsme se rozcházeli do tříd s dobrou náladou a očekáváním, co nám nadcházející školní rok přinese.   Jana Kolářová, ZŠ Jankov

Práázdniny!

vloženo 1. červenec 2022

Přejeme všem krásné prázdniny a slunečné léto.

Slavnostní vyřazení žáků 9. tř.

vloženo 30. červen 2022

Slavnostní vyřazení žáků 9. třídy v sále obecního úřadu 30. 6. 2022.

Školní olympiáda

vloženo 28. červen 2022

V uplynulých letech nám covidová situace nedovolila uspořádat tradiční školní olympiádu. Teprve letos 28. června se sportovci z řad školních i předškolních dětí a jejich rodinní příslušníci dočkali. A o to více si olympiádu užili. Protože bylo tento den deštivo, akce se uskutečnila v prostorách školy a tělocvičny. Jen ráno se na jankovském náměstí shromáždili celý článek »

Výlet druhého stupně na Hlubokou

vloženo 27. červen 2022

Konec školního roku patří výletům. Také my jsme se na jeden takový vypravili. Ve čtvrtek 23. června naplnili někteří žáci druhého stupně své batohy svačinami a vyrazili do jižních Čech, a sice na zámek Hluboká nad Vltavou. Toto místo pro nás není neznámé, vždyť jsme ho snad všichni viděli v pohádkách Tři bratři nebo Pyšná princezna. Prostory zámku byly ohromující.  celý článek »

Nový příspěvek ŠD

vloženo 25. červen 2022

Turnaj ve vybíjené a vaření z bezinek -  http://zs.jankov.net/skolni-druzina/aktuality/skolni-rok-2021-2022

 

Fotbalový turnaj ve Voticích

vloženo 23. červen 2022

Dne 21.6. 2022 se chlapci z druhého stupně jankovské školy vydali na votický stadion, aby tady poměřili síly s fotbalisty z okolních škol. Sice už ke konci zápasů naši borci nemohli, přesto ze sebe vydali všechno. A to se také vyplatilo. Naše škola je velmi ráda, že má tak talentované hochy, kteří si nakonec vybojovali skvělé druhé místo. Kluci, jen tak dál! Fanynka Simča Špačková

Výlet do ZOO Jihlava - I. stupeň

vloženo 13. červen 2022

Ráno 9.6. jsme jeli na školní výlet do ZOO v Jihlavě. Hned za vchodem do zahrady měly svá bydlení v pískovém hradě surikaty. Za nimi se majestátně rozhlížely žirafy a u jejich nohou se páslo stádo zeber. Podle plánu si každá třída zvolila svůj směr prohlídky.  celý článek »

Dětský den v ZŠ Jankov

vloženo 7. červen 2022

Dne 3. června proběhl na prvním stupni naší školy Den dětí. Strávili jsme ho v přírodě, kde jsme hráli „šipkovanou“. Spolužáci z 5. třídy nám připravili zajímavou trasu se spoustou úkolů, které byly moc pěkně připravené.  celý článek »

ZVLÁŠTNÍ ZÁPIS DO ZÁKLADNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

vloženo 31. květen 2022

OZNÁMENÍ O KONÁNÍ ZVLÁŠTNÍHO ZÁPISU DO ZÁKLADNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2022/2023 PODLE § 2 ZÁKONA Č. 67/2022 SB. (LEX UKRAJINA ŠKOLSTVÍ) Повідомлення про спеціальний запис до початкової школи на навчальний рік 2022/2023 згідно з § 2 Закону № 67/2022 Зб. («лекс Україна» - освіта)

ZVLÁŠTNÍ ZÁPIS DO ZÁKLADNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace