Přejít na obsah

Turnaj ve vybíjené - ŠD 19. červen 2024
Tematické dopoledne – Hmyzí říše, 4. tř. 21. červen 2024
21. - 22. 6. třídní výlet + stanování v Bedřichovicích 7. tř. 21. červen 2024
Pyžamový den 21. červen 2024
Školní olympiáda středa 26. 6. 26. červen 2024

Aktuální informace

Prvňáčci připravovali ovocnou svačinku

vloženo 29. leden 2024

Středeční dopoledne si prvňáčci a paní učitelka zpříjemnili přípravou ovocného poháru, na kterém si pak společně pochutnali. Mísa plná vitamínů se v lednu ke svačině hodí.

Vesmírné dobrodružství v 5. třídě

vloženo 11. leden 2024

V pondělí 8. ledna 2024 nás celý den provázela tematika vesmíru. Nejprve jsme zjistili, co všechno už o vesmíru víme, a nebylo toho málo. I přesto jsme nějaké další informace potřebovali a k tomu nám pomohly pracovní listy s informacemi o planetách sluneční soustavy. Mělo to ale háček. Všechny číselné údaje o vzdálenostech a velikostech planet v pracovním listě chyběly, a abychom je získali, museli jsme spočítat zadané příklady.  celý článek »

Plavání 2. a 3. třídy v lednu 2024

vloženo 11. leden 2024

Podívejte se, jaké pokroky jsme udělali v plaveckém výcviku.

Vááánoce

vloženo 22. prosinec 2023

Poslední den školy jsme si na prvním stupni užili vánoční posezení ve třídách, které bylo zakončeno společným zpíváním koled a vánočních písní na chodbě školy u stromečku. Všem se nám to moc líbilo a naladilo nás to na přicházející Vánoce.

PF 2024

vloženo 21. prosinec 2023

Betlémské světlo

vloženo 20. prosinec 2023

Výlet 8. třídy mezi pejsky

vloženo 20. prosinec 2023

V pondělí 18. prosince jsme jeli do útulku pro pejsky v Opřeticích. Útulek se jmenuje Naděje pro čtyři packy, o.s., je tam mnoho hodných pejsků, pro které jsme týden před samotným výletem nasbírali se spolužáky různé pamlsky, hračky a potřeby pro psy. Vyjeli jsme autobusem z Jankova v 7:40, a když jsme dojeli do Bystřice na náměstí, tak jsme do útulku šli přibližně 2 km pěšky. celý článek »

Spaníčko třeťáků ve škole

vloženo 18. prosinec 2023

V pátek 8. prosince jsme spali ve škole. Věděli jsme, že nás čeká vánoční noční pátračka s baterkou po škole. Tajemstvím ale zůstalo, co bude k večeři. Po 18. hodině bylo tajemství odhaleno. Přijela pizza. Výborná pizza!

Během pátračky jsme se snažili podle indicií odhalit pachatele krádeže. Povedlo se! Lupič byl vypátrán. Po večerním promítání jsme zalezli do spacáků a ještě dlouho si povídali.   třeťáci a třídní učitelka Jitka Peroutková

Vánoční spaníčko 5. třídy

vloženo 13. prosinec 2023

V pátek 8. prosince jsme se konečně dočkali dlouho očekávaného vánočního spaníčka. V půl páté jsme se sešli ve škole a čekali jsme, že si půjdeme společně připravit k večeři palačinky. Paní učitelka ale pro nás měla překvapení. Místo palačinek jsme si k večeři objednali pizzu! Z toho jsme měli velkou radost. Po večeři nás čekala vánoční strašidelná bojovka.  celý článek »

Setkání s panem farářem

vloženo 13. prosinec 2023

Dnes 8. prosince 2023 jsme měli domluvené setkání s panem farářem v místním kostele. Společně jsme si povídali o adventním čase, zazpívali si a také jsme si všichni mohli zapálit svíčku. Poté jsme se vrátili zpátky do školy, kde jsme si vyráběli krásné vánoční přáníčko. Vše se nám moc líbilo.   Žáci 2. třídy ZŠ Jankov


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace